NASZA MISJA

Fundacja kobiet Dobrawa została założona z inicjatywą (jednoczenia) zrzeszania kobiet otwartych i kreatywnych. Wspólnie wierzymy w kobiecą siłę i moc, dzięki której możemy osiągnąć więcej! Poprzez promocje rozwoju osobistego oraz przedsiębiorczości, tworzymy społeczność kobiet realizujących własne pomysły. Naszym celem jest motywacja, wsparcie oraz kreowanie aktywnego zawodowego stylu życia.

Jak definiujemy nasze założenia?

Każda z nas ma inne wartości, potrzeby, pragnienia oraz marzenia. Razem chcemy je rozwijać, dzielić i cieszyć się wspólnym sukcesem!

• Jesteśmy otwarte na współprace z innymi
  • Pragniemy pomagać kobietom
  • Cenimy sobie długotrwałe lojalne relacje
  • Chcemy, aby kobiety Dobrawy zostały połączone przyjaźnią, zrozumieniem oraz pasją.
  • Wierzymy, że poprzez nasze działania będziemy wywierać pozytywny wpływ na nasze otoczenie w społeczeństwie!

Fundacja Kobiet Dobrawa jest miejscem dla Ciebie:

• Jeśli szukasz energetyzujących spotkań w gronie wspaniałych kobiet
  • Jeśli chcesz się rozwijać oraz wymieniać doświadczenia
  • Jeśli masz pomysł na realizacje siebie i potrzebujesz wsparcia i promocji

WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do współpracy partnerów, którzy z nami chcieliby rozwijać nasz kreatywny program działań wspierających wszystkie kobiety niezależne od ich pochodzenia.

Zapraszamy, Dołącz do nas !dobrawa