lis
Age Group
10 to 14
Event Details

Trening umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży z zespołem Aspergera, ADHD – są finansowane z m.st. Warszawa dla dzielnicy Mokotowa i Ursynowa są nieodpłatne.

Organizer
Fundacja Kobiet Dobrawa
Performer
Psycholog, trener
Psycholog, trener rozwoju osobistego i warsztatów…
Location
Projekt bazuje na założeniu, że architektura domu kultury ma ogromne znaczenie edukacyjne, kształtujące świadomość, m.in. estetyczną i ekologiczną. Architektura obiektu z założenia jest powściągliwa i przyjazna, a dominującymi materiałami są drewno, szkło i metal. Przeszklone w całości ściany obiektów, skierowane z jednej strony na park, z drugiej na ulicę Bacha, pozwalają spacerującym wokół SDK obserwować jednocześnie prowadzone tu zajęcia oraz zieleń służewskiego parku. W Służewskim Domu Kultury mieszczą się jeszcze: sala widowiskowo-kinowa z widownią na 173 osób, galeria, pracownie: multimedialna, plastyczna, taneczna, fotograficzna i klub literacki z dostępem do bezprzewodowego internetu. Nowa siedziba przy ul. Bacha 15, dzięki niepowtarzalnej architekturze oraz programowi kulturalno-ekologicznemu ma szansę stać się najciekawszym w okolicy ośrodkiem kultury.
Służewski Dom Kultury domek literacki
W Służewskim Domu Kultury mieszczą się jeszcze: sala widowiskowo-kinowa z widownią na 173 osób, galeria, pracownie: multimedialna, plastyczna, taneczna, fotograficzna i klub literacki z dostępem do bezprzewodowego internetu.