15.01.2024 – 8-10 lat | Trening umiejętności społecznych dla dzieci z ZA i ADHD.

sty
15
15.01.2024 - 8-10 lat | Trening umiejętności społecznych dla dzieci z ZA i ADHD.
Starts
15/01/2024 15:00
Ends
15/01/2024 16:30
+ iCal Export
More Information
Age Group
6 to 12
Event Details

Jakie są spodziewane rezultaty?
Trening umiejętności społecznych umożliwia samopoznanie, samoakceptację, poznanie i akceptację innych, kształtowanie i doskonalenie relacji interpersonalnych oraz nabycie umiejętności radzenia sobie z negatywnymi emocjami w sytuacjach społecznych. W ramach treningu społecznego każdy uczestnik warsztatu uczy się umiejętności społecznych, kontrolowania negatywnych emocji oraz wnioskowania moralnego. Poprzez kontakt z grupą doskonalone są również umiejętności niezbędne w życiu społecznym takie jak: otwartość, życzliwość, współpraca, szczerość, poczucie humoru i tolerancja.

Wykonawca
Psycholog, trener
Psycholog, trener rozwoju osobistego i warsztatów…
Location
Projekt bazuje na założeniu, że architektura domu kultury ma ogromne znaczenie edukacyjne, kształtujące świadomość, m.in. estetyczną i ekologiczną. Architektura obiektu z założenia jest powściągliwa i przyjazna, a dominującymi materiałami są drewno, szkło i metal. Przeszklone w całości ściany obiektów, skierowane z jednej strony na park, z drugiej na ulicę Bacha, pozwalają spacerującym wokół SDK obserwować jednocześnie prowadzone tu zajęcia oraz zieleń służewskiego parku. W Służewskim Domu Kultury mieszczą się jeszcze: sala widowiskowo-kinowa z widownią na 173 osób, galeria, pracownie: multimedialna, plastyczna, taneczna, fotograficzna i klub literacki z dostępem do bezprzewodowego internetu. Nowa siedziba przy ul. Bacha 15, dzięki niepowtarzalnej architekturze oraz programowi kulturalno-ekologicznemu ma szansę stać się najciekawszym w okolicy ośrodkiem kultury.
Służewski Dom Kultury domek literacki
W Służewskim Domu Kultury mieszczą się jeszcze: sala widowiskowo-kinowa z widownią na 173 osób, galeria, pracownie: multimedialna, plastyczna, taneczna, fotograficzna i klub literacki z dostępem do bezprzewodowego internetu.