1. Z radością i przyjemnością chcemy podzielić się informacją o tym, że zajęcia „Zdrowe weekendy z joga&pilates” w Lemono Dance Center zostały rozpoczęte w minioną niedziele. Dzięki wygranemu konkursowi małe granty w Dzielnica Rembertów m.st. Warszawy  zajęcia będą odbywać się co niedziela od godz.10.00 w dwóch grupach. Chcemy podziękować wszystkim uczestnikom za zainteresowanie i życzymy  zdrowego całego tygodnia po zajęciach. Zapraszamy na kolejne zdrowe weekendy z joga&pilates. 

https://www.facebook.com/events/493487387839980/

2. Mądre, radosne i zdrowe. 

Zajęcia dla dzieci inspirowane jogą, to doskonała zabawa, dobroczynna dla ich ruchowego i osobowościowego rozwoju, która:
– tworzy uważny, bliski kontakt pomiędzy równieśnikami,
– wzmacnia ciało, 
– zwiększa zakres ruchu, 
– polepsza koordynację i równowagę,
– buduje zdolność koncentracji 
Zajęcia relaksacyjne z jogą poprzez uspokajający wpływ na układ nerwowy generuje uczucia dobrego samopoczucia i szacunku do siebie i innych, bawią  i rozwiją. 
Przypominamy dla wszystkich zainteresowanych  o zajęciach relaksacyjnych z jogą w Dwa Jelonki każdy wtorek i czwartek godz. 16.15-17.15
https://www.facebook.com/events/2156215314652484/


3. Dlaczego lekarze stawiają nam błędne diagnozy? Czy konieczne jest leczenie endometriozy i dlaczego hormony nie odmładzają?
Wczoraj w Fundacji Kobiet Dobrawa mieliśmy przyjemność gościć znanego lekarza ginekologa Др. Елена Березовская która przeprowadziła ciekawy wykład na temat zdrowia kobiet.
Doktor Elena Berezovska jest nie tylko praktykującym ginekologiem położniczką, ale także autorką dziewięciu książek na temat zdrowia kobiet i ciąży. Od 2002 roku pracuje w szpitalu Mount Sinai w Toronto, a w 2015 roku założyła i prowadzi obecnie własną Międzynarodową Akademię Zdrowego Życia. Elena Petrovna jako pierwsza wprowadziła pojęcie „diagnozy komercyjnej”, a także podważyła wiele mitów na temat zdrowia kobiet. U nas w Fundacji Pani Elena przeprowadziła wykład- dyskusje i wyjaśniła dlaczego hormonalne środki antykoncepcyjne powinny być brane z wielką ostrożnością, co może przedłużyć młodość kobiety i jak przygotować się do ciąży.
Zapraszamy na kolejne spotkanie z Panią dr Eleną i prosimy o komentarze poniżej: „Jakie tematy chcielibyście poruszyć na kolejnym spotkaniu?”
Mamy nadzieje w przyszłości na cykliczność spotkań z dr. Elena w naszej Fundacji i zachęcamy do obserwowania naszego funpage!


4. Dziewczyny udostępniamy informacje ze #golfkobiet i czekamy na zgłoszenia do”zrobienia” kursu na zieloną kartę/hcp. W ubiegłym roku współfinansowałyśmy w wysokości 50% 10-cio godz.kurs, który odbył się w Golf Park Józefów Dziewczyny – już teraz golfistki – były bardzo zadowolone. W maju kurs mamy wstępnie zaplanowany również w Golf Park Józefów , stowarzyszenie współfinansuje – 50% Kurs prowadzony przez świetnych instruktorów, sprzęt do ćwiczeń-zapewniony, na kursie oprócz podstaw gry w golfa również reguły/podstawa/,etykieta, trochę historii. Koszt dla uczestniczki TYLKO 225zł + koszt karty :”zielona” -100zł , HCP -150 Opłata za karty jest ”odprowadzana” do PZG .MUSIMY MIEĆ MINIMUM 6 OS. Czekamy na chętne , można też info przesłać na kontakt@golfkobiet.org A POTEM TO JUŻ TYLKO NA PIĘKNE POLA GOLFOWE https://www.facebook.com/696819473801231/posts/1074089212740920/


5. Na wiosnę mamy taki zwyczaj robić porządki i to nie tylko dlatego ze są Święta Wielkanocy a napewno dlatego że się budzimy z zimowego nastroju i mamy więcej energii

Zapraszamy Serdecznie Wszyskich na spotkanie u nas w Fundacji 21 marca o godz 13.30 i 18.00, gdzie  się odbędzie dwa dwugodzinne spotkania na temat zarządzania czasem. Warsztaty poprowadzi trener i konsultant w zakresie zarządzania czasem, zarządzania i efektywnej sprzedaży Artem Zolotar. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń na Ukrainie, w Kazachstanie i Rosji. Twórca technologii „Zarządzanie czasem na palcach jednej ręki”, współzałożyciel i partner zarządzający projektu TIMEHOOK. Wstęp 40 pln
https://www.facebook.com/696819473801231/posts/1055205614629280/