Dlaczego lekarze stawiają nam błędne diagnozy?

Czy konieczne jest leczenie endometriozy i dlaczego hormony nie odmładzają?
Wczoraj w Fundacji Kobiet Dobrawa mieliśmy przyjemność gościć znanego lekarza ginekologaДр. Елена Березовская która przeprowadziła ciekawy wykład na temat zdrowia kobiet.
Doktor Elena Berezovska jest nie tylko praktykującym ginekologiem położniczką, ale także autorką dziewięciu książek na temat zdrowia kobiet i ciąży. Od 2002 roku pracuje w szpitalu Mount Sinai w Toronto, a w 2015 roku założyła i prowadzi obecnie własną Międzynarodową Akademię Zdrowego Życia. Elena Petrovna jako pierwsza wprowadziła pojęcie „diagnozy komercyjnej”, a także podważyła wiele mitów na temat zdrowia kobiet. U nas w Fundacji Pani Elena przeprowadziła wykład- dyskusje i wyjaśniła dlaczego hormonalne środki antykoncepcyjne powinny być brane z wielką ostrożnością, co może przedłużyć młodość kobiety i jak przygotować się do ciąży.
Zapraszamy na kolejne spotkanie z Panią dr Eleną i prosimy o komentarze poniżej: „Jakie tematy chcielibyście poruszyć na kolejnym spotkaniu?”
Mamy nadzieje w przyszłości na cykliczność spotkań z dr. Elena w naszej Fundacji i zachęcamy do obserwowania naszego funpage!