Zdrowy i Aktywny Senior

Zdrowy i Aktywny Senior

Realizacja projektu „Zdrowy i Aktywny Senior” w ramach konkursu: Rozwój oferty integracyjnej, edukacyjnej i kulturalnej skierowanej do seniorów oraz mającej na celu utrzymanie samodzielności seniorów ogłoszonym przez: Urząd Miasta Stołecznego Warszawy – Biuro Pomocy i Projektów Społecznych


    Please prove you are human by selecting the truck.

    Organizacja i przeprowadzenie cyklu zajęć z jogą w plenerze dla seniorów w dwóch turach: lipiec-sierpień; wrzesień-listopad na sali sportowej w dzielnicy Mokotów w ramach projektu Zdrowy i aktywny Senior. Zajęcia są skierowane do starszej grupy odbiorców w wieku od 60+do 80+ lat mieszkających w Warszawie. Prowadzone zajęcia będą nieodpłatne dla uczestników. Planowana średnia liczba osób, która skorzysta w ramach projektu z zajęć to 60-80 osób. Zajęcia będą prowadzone w celu podniesienie sprawności i samodzielności fizycznej mieszkańców m.st. Warszawy i przekazywać informacje o zdrowym stylu życia. Prowadzące zajęcia eksperci i trenerzy opowiedzą seniorom o znaczeniu aktywności ruchowej oraz odpowiednio zbilansowanej diety, udzielą wskazówek, jak bezpiecznie przeprowadzać samodzielnie treningi itp. Również zajęcia będą korzystne dla osób mających problemy z utrzymaniem właściwej wagi.

    Zapraszamy na zajęcia Jogi kundalini prowadzone przez Grażynę Smith.


    Psycholog, 
    współzałożycielka Fundacji Kobiet Dobrawy. Jestem autorką warsztatów terapeutycznych dla dzieci i młodzieży, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Posiadam certyfikat terapeuty TSR oraz TUS. Ukończyłam profesjonalne szkolenie organizowane przez Talent Focus uprawniające do korzystania z narzędzi psychometrycznych: HPI, MVPI.