Golf dla kobiet

Dziewczyny udostępniamy informacje od naszego Partnera #golfkobiet i czekamy na zgłoszenia do”zrobienia” kursu na zieloną kartę/hcp.

W ubiegłym roku współfinansowałyśmy w wysokości 50% 10-cio godz.kurs, który odbył się w Golf Park Józefów Dziewczyny – już teraz golfistki – były bardzo zadowolone

W maju kurs mamy wstępnie zaplanowany również w Golf Park Józefów , stowarzyszenie współfinansuje – 50% Kurs prowadzony przez świetnych instruktorów, sprzęt do ćwiczeń-zapewniony, na kursie oprócz podstaw gry w golfa również reguły/podstawa/,etykieta, trochę historii. Koszt dla uczestniczki TYLKO 225zł + koszt karty :”zielona” -100zł , HCP -150 Opłata za karty jest ”odprowadzana” do PZG .MUSIMY MIEĆ MINIMUM 6 OS. Czekamy na chętne , można też info przesłać na kontakt@golfkobiet.org A POTEM TO JUŻ TYLKO NA PIĘKNE POLA GOLFOWE !!!