Zarządzania czasem

Zarządzania czasem

 Na wiosnę mamy taki zwyczaj robić porządki i to nie tylko dlatego ze są Święta Wielkanocy a napewno dlatego że się budzimy z zimowego nastroju i mamy więcej energii.

Zapraszamy Serdecznie na spotkanie u nas w Fundacji 21 marca o godz. 13.30 i 18.00, gdzie odbędzie się dwa spotkania po dwie godz. na temat zarządzania własnym czasem. Warsztaty poprowadzi trener i konsultant w zakresie zarządzania czasem, zarządzania i efektywnej sprzedaży Artem Zolotar. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń na Ukrainie, w Kazachstanie i Rosji. Twórca technologii “Zarządzanie czasem na palcach jednej ręki”, współzałożyciel i partner zarządzający projektu TIMEHOOK.

https://www.facebook.com/696819473801231/posts/1055205614629280/


Psycholog, 
współzałożycielka Fundacji Kobiet Dobrawy. Jestem autorką warsztatów terapeutycznych dla dzieci i młodzieży, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Posiadam certyfikat terapeuty TSR oraz TUS. Ukończyłam profesjonalne szkolenie organizowane przez Talent Focus uprawniające do korzystania z narzędzi psychometrycznych: HPI, MVPI.